Univerzální čističe

Zaregistruj se s žabkou
a získej slevu 25%!

#ekologie

Pro první krůčky bez chemie

EKO univerzální čističe Frosch jsou odpovědí na to, jak si poradit s naprostou většinou omyvatelných ploch ve vaší domácnosti a zbavit se nečistot, zaschlých skvrn i vodního kamene. Ať už tedy chcete vyčistit například kachličky v koupelně nebo dřez v kuchyni, tento přípravek by rozhodně neměl ve vaší domácnosti chybět. Můžete se spolehnout na to, že univerzální čističe z naší nabídky neobsahují škodlivou chemii, ale jsou naopak založeny na účinných přírodních složkách, takže po sobě nezanechávají ekologickou stopu.

Vybrat si můžete hned z několika univerzálních čističů. Sáhnout můžete například po octovém univerzálním čističi nebo čističi s malinovým octem či s levandulí. Všechny čističe z naší nabídky spojuje to, že jsou navrženy s úctou k přírodě, jejich obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu a přípravky jsou maximálně šetrné k vaší pokožce.

Přesvědčte se i vy o tom, jak vám EKO univerzální čističe Frosch usnadní péči o váš domov. Užívejte si perfektně čistou domácnost díky přírodní síle.

Nejprodávanější

Hledání

Hledejte mezi produkty či našimi články.

Top produkty