Principy

Naše principy a přesvědčení zůstávají již více než 30 let neměnné. Věříme, že vy, naši zákazníci, i příroda si zaslouží ohleduplný přístup bez kompromisů a tímto heslem se řídí celý životní cyklus našich produktů.

Našim zákazníkům se tedy snažíme nabízet ekologičtější a šetrnější alternativu, která je navíc velmi snadno dostupná. A to bez ústupků v účinnosti produktů.

Naše principy stojí na sedmi hlavních pilířích:

Jediné zvířátko spojené s našimi produkty najdete v logu: Netestujeme na zvířatech a naše produkty jsou 100 % veganské.
Účinné, tradiční receptury s přírodními aktivními složkami.

Povrchově aktivní látky z obnovitelných, převážně evropských, rostlinných zdrojů, které jsou rychle a 100 % biologicky odbouratelné.

Dermatologicky testované produkty, mimořádně šetrné vůči pokožce díky minimálnímu množství šetrných konzervačních látek a pečlivě zvolené nebo žádné parfemaci.
Bez obsahu škodlivých chemických látek jako jsou fosfáty, boráty, formaldehydy, EDTA nebo halogenové organické sloučeniny.

Minimální nebo nulové zatížení životního prostředí díky minimalizaci obalového materiálu a využívání 100% recyklátu ze žlutých kontejnerů.

Udržitelná a energeticky úsporná produkce ve výrobních závodech s certifikacemi dle norem EMAS, ISO 50 001 a A.I.S.E. Vlastní výrobní čistička odpadních vod pro nejvyšší hygienické standardy a předčištění odpadní vody.

Hledání

Hledejte mezi produkty či našimi články.

Top produkty