Odmašťovače

#DenZemě

Šetrné k nejmenšími k planetě

Sleva 25% na vše s kódem DENZEME24

Zaregistruj se s žabkou
a získej slevu 25%!

#ekologie

Pro první krůčky bez chemie

#ekologie

Nová řada Sprchových gelů Citron a máta

Vyhrajte boj s mastnotou a nečistotami díky odmašťovacímu prostředku značky Frosch. Ať už se potřebujete zbavit zapečených nečistot v kuchyni nebo bojujete se znečištěným sporákem či šmouhami na obrazovce televize, silné odmašťovače jsou přesně tím, co by vám v domácnosti nemělo chybět. Čím jsou výjimečné odmašťovače ve spreji Frosch? Jsou založené na účinném přírodním složení, jsou v přírodě snadno biologicky odbouratelné a nezanechávají po sobě ekologickou stopu. Na přírodu myslí i obaly vyrobené z recyklovaných materiálů. Samozřejmostí je nejen šetrnost k přírodě, ale také k vaší pokožce.

V kategorii odmašťovadla najdete hned několik účinných přípravků na odmaštění. Na všechny druhy lesklých povrchů je určený multifunkční čistič na lesklé povrchy, který obsahuje pomerančový olej, a zanechává tak velmi příjemnou vůni. Pokud potřebujete dokonale vyčistit varnou desku, přijde vám vhod čistič na indukční a sklokeramické desky s výtažky z citronu. S nečistotami v kuchyni si zase hravě poradí odmašťovací sprej do kuchyně s vůní citrusů. Velmi účinný je i čistič do kuchyně s přírodní sodou.

Účinné, šetrné k přírodě i pokožce, s příjemnou vůní – to jsou odmašťovače Frosch, s nimiž mastnota a nečistoty nemají šanci.

Nejprodávanější

Hledání

Hledejte mezi produkty či našimi články.

Top produkty